BELGESEL TANITIM GECESİNE YOĞUN İLGİ!

Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından hazırlanan “Denizli Ülkü Ocakları Yollarda” Belgeselinin tanıtım gecesi gerçekleştirildi

BELGESEL TANITIM GECESİNE YOĞUN İLGİ!

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı gençleri tarafından hazırlanan ve çekimleri yaklaşık bir ay süren Tavas ve Çivril belgeselinin tanıtım gecesi gerçekleştirildi. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde yapılan tanıtım gecesine, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Çvril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Tavas Belediye Başkan Yardımcısı Osman Hıra, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı, Kültür ve Turizm İl Müdürü Turhan Veli Akyol, Türkiye Kamu Sen İl Temsilcisi Emre Erdoğan, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Adil Aksoy, Türk Ocakları Başkanı Turgut Tok, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Erol Tüzen ve çok sayıda davetli katıldı.

Gecenin açış konuşmasını yapan Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı, Ülkü Ocaklarının bir Eğitim ve Kültür Vakfı olduğunu belirterek “Her alanda olduğu gibi Kültür ve Sanat alanında da çalışmaya devam ediyoruz. Tamamen Ocağımızın gençleri tarafından hazırlanan Tavas ve Çivril belgeselimizin çekimleri yaklaşık bir ay sürdü. İlçelerimizin tamamını kapsayan belgesel çekimlerimize devam edeceğiz. Katılan tüm davetlilere Ülküdaşlarımıza şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Tanıtım toplantısından önce Tavas ve Çivril ilçesinin yöresel kıyafetleri ve iki ilçede yetişen ürünlerden oluşan stant açıldı. Büyük ilgi ile izlenen belgeselin ardından Başkan Murat Aydınlı belgesellerin çekiminde emeği geçenlere teşekkür belgesi verdi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici Eğitim Kurumu Yöneticileri ile Bir Araya Geldi!
İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici Eğitim Kurumu Yöneticileri ile Bir Araya Geldi!
Hayatımın Denetimi Elimde Projesi Hayata Geçirildi!
Hayatımın Denetimi Elimde Projesi Hayata Geçirildi!