Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy güneşli havanın etkisi altında olacak.

Sarayköy haftalık hava durumu!

İşte Sarayköy hava durumu;  

23 Ağustos Pazartesi: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 39 derece olacak ve gece saatlerinde ise 20 dereceye kadar düşecek. 

24 Ağustos Salı: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 40 derece olacak ve gece saatlerinde ise 21 dereceye kadar düşecek.  

25 Ağustos Çarşamba: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 39 derece olacak ve gece saatlerinde ise 19 dereceye kadar düşecek.  

26 Ağustos Perşembe: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 39 derece olacak ve gece saatlerinde ise 20 dereceye kadar düşecek.  

27 Ağustos Cuma: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 39 derece olacak ve gece saatlerinde ise 21 dereceye kadar düşecek.  

28 Ağustos Cumartesi: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 39 derece olacak ve gece saatlerinde ise 19 dereceye kadar düşecek.  

29 Ağustos Pazar: Güneşli hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 38 derece olacak ve gece saatlerinde ise 19 dereceye kadar düşecek.  

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!