Başkan Zolan Sarayköy'de!

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan İlçe ziyaretleri kapsamında bugün Sarayköy'deydi. Sabah saatlerinde Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ı Sarayköy Belediyesi'nde ziyaret eden Başkan Zolan ardından esnaf ziyaretine bulundu.

Başkan Zolan Sarayköy'de!

İlçe ziyaretleri kapsamında Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bugün Sarayköy'e geldi. Sabah saatlerinde Sarayköy Belediye'sine giden Başkan Zolan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş'ı ziyaret etti. Belediye meclis üyeleri ile birlikte Sarayköy'de devam eden yatırımlar ve yapılacak olan yatırımlar konuşuldu ve ardından Başkan Zolan'a 20 numaralı arkasında Osman Zolan yazan Sarayköyspor forması hediye edildi.

Sarayköy Belediyesi'nden ayrılan Başkan Zolan ardından ziyaret kapsamında Sarayköy Kaymakam'ı Celalettin Cantürk'ü makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu ve burada ''Tüm kurumlarımızla birlikte el ele gönül gönüle Sarayköyümüz için çalışmaya devam ediyoruz.'' mesajını verdi.

Buradan ayrılan Başkan Zolan Sarayköy'de bulunan esnafları ziyarete başladı. Çarşıda bulunan esnafları ziyaret eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan vatandaşlar ile sohbet ederek istek ve arzuları dinledi. Esnaf ziyaretini tamamlayan Zolan ardından Milliyetçi Hareket Partisi Sarayköy İlçe Başkanı Ali İhsan Seçkin ile parti binasında bir araya geldi. Burada basına kapalı yapılan toplantının ardından Başkan Zolan Ak Parti Sarayköy İlçe Başkanlığı'na giderek partililer ile bir araya geldi. Ziyaret programını tamamlayan Başkan Zolan ilçeden ayrıldı.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRKONFED Yönetim Kurulu Toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi!
TÜRKONFED Yönetim Kurulu Toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi!
İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici Eğitim Kurumu Yöneticileri ile Bir Araya Geldi!
İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici Eğitim Kurumu Yöneticileri ile Bir Araya Geldi!