Denizlispor'un transfer yapabilmesi için ödemesi gereken tutar 13 Milyon TL!

Denizlispor'un yeni seçilen başkanı Mehmet Uz, yaptığı basın toplantısında ilk hedeflerinin 13 Milyon TL ödeyerek kısıtlanan transfer yasağının kalkması olduğunu belirtti.

Denizlispor'un transfer yapabilmesi için ödemesi gereken tutar 13 Milyon TL!

Geçtiğimiz sene Süper Lig'ten düşen ve yoluna TFF 1. Lig'de devam edecek olan Denizlispor'da yeni seçilen başkan Mehmet Uz, ilk kez basın toplantısı düzenledi. Yaptığı toplantıda büyük bir sorumluluğun altına girdiğini bildiren Uz, Denizlispor'da başaknlık hayalinin gerçek olduğunu da vurguladı. 

Kulübün borçları hakkında da konuşan Uz, " Önümüzde ciddi bir borç yükü var, gelebilecek borçlar da var. Biz bunları ne kadar yapabiliriz bilmiyorum ama elimizden gelen her türlü zorluğu göğüslemek için geldik. İnşallah başarılı olacağımıza da inanıyorum. Önümüzde bir transfer yasağımız var. En önemli konu bu. Bu transferler ne zaman olacak diye soruluyor. İnanın sizden fazla biz istiyoruz. Biz bu göreve gelirken de transfer yasağını kaldırmak istiyorduk. Mali durumlar her an, her saniye değişebiliyor. Konuşulanlar, taahhütler bazıları yerine gelebiliyor, bazıları gelemiyor. Bizim amacımız bir an önce bu transfer yasağını kaldırmak ve transferler yapmak. Şu anki kadromuzda Süper Lig’den kalan 5 oyuncumuz var. Tamamı alt yapıdaki arkadaşlarımız. Herkesin bizden beklentisi hemen olsun ama hemen olmuyor. İlk önce transfer yasağını kaldırmamız gerekiyor. Daha sonra mantık bir şekilde transferler yapıp, Denizlispor’umuzu en kötü bu yıl olduğumuz ligde tutmak " ifadelerine yer verdi. 

Transfer yasağı hakkında, " Zamanımız dar, hata yapabiliriz. Hata yapmayan insan yoktur. Bu hataları sıfır noktasında yapmamız gerekiyor. Bunu da biliyorum. Biz elimizden geleni yapacağız. Önce transfer yasağını kaldıracağız, sonra da transferlerimizi yapacağız. Almış olduğumuz oyunculardan dolayı antrenman eksikliği olan olabilir, idman yapmamış olabilir. Biz mevcut takımımızla 4-5 maç sonuç alabilir miyiz bunun peşindeyiz. Ben başarılı olacağımıza inanıyorum. Futbolcu kardeşlerimiz ile görüştük. Onlar da kendilerini göstermek istiyor. Bu onlara da bir fırsat. Biz 3-4 maç takviyeler gelesiye kadar ayakta durabiliyorsak çok önemli bir başarıdır. Tahtayı açmadıktan sonra transfer konuşmanın manası yok. Gelecek oyuncularda soruyor 'Siz transfer yasağını aşacak mısınız?’ diye. En son 12 milyon TL idi Veli Bey mali işlerimize bakıyor son bilgiye göre 13 milyon TL " dedi. 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!