Kızılay Denizli Şubesi vatandaşların yanında!

Antalya’nın Manavgat ilçesinde dün başlayan ve 1 vatandaşın hayatını kaybettiği yangında, Türk Kızılay Denizli Şubesi vatandaşların yanında!

Kızılay Denizli Şubesi vatandaşların yanında!

Antalya'nın Manavgat ilçesinde dün başlayan yangına müdahale sürüyor. Manavgat merkeze 30 kilometre uzaklıkta başlayan yangın, gece boyunca hızla ilerledi. İlçe merkezine 4 kilometre uzaklıktaki Ulukapı Sülek Mahallesi de boşaltıldı. Yangın nedeni ile 1 vatandaş hayatını kaybederken, 10 vatandaş ise mahsur kaldı. Yangın ise hala sürüyor.

KIZILAY, VATANDAŞLARIN YARDIMINA KOŞTU!

Türk Kızılay Denizli Şubesi, ikram aracı ile hem yangına müdahalede bulunan ekiplere hem de yangından etkilenen bölge halkına yardımda bulundu.

Her zaman 7/24 hazır olduklarını belirten Türk Kızılay Denizli Şube Başkanı Adem Salih Deniz, “Manavgat ilçemizde başlayan ve devam eden orman yangınına müdahale eden ekiplerimiz ve mağdur vatandaşlarımız için olay yerine intikal ettik. İkramlarda bulunduk ve ihtiyaçları giderdik. Nerede ihtiyaç olursa Türk Kızılay ekipleri orada görevdedir. Yangın nedeni ile hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı diliyoruz” dedi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Matbaa Alanı Mesleki Eğitim Çalıştayı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!
Lütfi Ege Anadolu Lisesi TÜBİTAK Bilim Fuarı Açıldı!