Kabine toplanıyor! Yasaklar kalkıyor! Normalleşme belli oldu!

Yeni normalleşme planının konuşulacağı Kabine Toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı'nda toplanacak. Toplantıda pazar günleri süren sokağa çıkma yasağının kalkması, maske kısıtlaması ve gece 22:00'dan itibaren devam eden sokağa çıkma yasaklarının konuşulacağı aktarıldı. Tüm Türkiye akşam saatlerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacak olduğu millete sesleniş konumasına kitlenmiş durumda.

Kabine toplanıyor! Yasaklar kalkıyor! Normalleşme belli oldu!

Nato Liderler Zirvesi nedeniyle geçtiğimiz hafta yapılamayan Kabine Toplantısı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığı'nda toplanıyor. Kabine Toplantısı'nın en önemli ana gündem maddesi 22 Haziran sonrasında Türkiye'nin nasıl normalleşeceği olacak. 
Koronavirüs vaka sayılarının düşüşe geçmesinin ardından 31 Mayıs tarihinde toplanan Kabine'de cumartesi günü yasağının kaldırılması, haftaiçi gece saatlerinde uygulanan sokağa çıkma yasağının saat 22:00'dan sonra uygulanması gibi kararlar alınmıştı.
Bugün yapılacak olan toplantıda akşam saat 22:00'dan sonra uygulanan sokağa çıkma yasağı, açık alanlarda maske zorunluluğunun kaldırılması gibi konuların görüşülmesi bekleniyor. 
Yapılacak olan kabine toplantısı sonrasında yeni kararlar yarından itibaren uygulanmaya başlayacak. Tüm Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın akşam yapacak olduğu millete sesleniş konuşmasına kitlenmiş durumda.

 

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Başkan Çavuşoğlu'ndan Gaziler Günü Mesajı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!
Kızılay’dan ayakkabı yardımı!