Vali Atik'ten Bekilli ve Çal ziyareti!

Valimiz Sayın Ali Fuat Atik, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bekilli ve Çal İlçelerimize gitti. Ziyaretine İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız ve İl Jandarma Komutanı Veysel Yanık da Valimize eşlik etti.

Vali Atik'ten Bekilli ve Çal ziyareti!

Bekilli İlçesi’nde Kaymakam Vekili İrem Baha Yağan ve diğer ilçe protokol üyeleri tarafından karşılanmasının ardından Kaymakamlık makamına geçen Sayın Valimiz, ilçenin genel durumu ve Covid-19 ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında Kaymakam Vekili İrem Baha Yağan’dan brifing aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Bekilli Belediyesi’ni ziyaret eden Sayın Valimiz Belediye Başkanı Mustafa Çoban’dan ilçede yürütülen çalışmalar ve ilçeye yapılan yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı.

Sonrasında Bekilli İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Sayın Valimiz Ali Fuat Atik güvenlik güçlerinden halkın güvenliği ve huzuruna yönelik ilçede yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bekilli İlçe ziyaretinin ardından Çal Kaymakamlığı’nı ziyaret eden Valimiz Sayın Ali Fuat Atik; Kaymakam Selin Sarı’dan İlçenin genel durumu ve pandemi süreci ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Valimiz Sayın Ali Fuat Atik Çal Belediyesi'ni ziyaret ederek Başkan Fethi Akcan’dan ilçede yürütülen çalışmalar ve ilçeye yapılan yatırımların son durumları hakkında bilgi aldı.

Valimiz Sayın Ali Fuat Atik, Çal İlçesi ziyaretinde Halk Eğitim Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı el emeği göz nuru el sanatları ürünlerin bulunduğu sergiyi gezdi.

Sayın Valimizin Çal belediyesini ziyaret ettiği esnada Uğur Yaygın ve Ayşe Keskin çiftinin nikâh törenleri gerçekleşmekte iken çiftin Sayın Valimiz Ali Fuat Atik’i davet etmesi üzerine Sayın Valimiz çiftin nikâh törenine katılarak onların bu mutlu gününe şahitlik etti.

Son olarak Çal İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Sayın Valimiz Ali Fuat Atik güvenlik güçlerinden halkın güvenliği ve huzuruna yönelik ilçede yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi alarak ilçe ziyaretini tamamladı.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüzme Havuzlarından Kaynaklanan Enfeksiyonlara Dikkat!
Yüzme Havuzlarından Kaynaklanan Enfeksiyonlara Dikkat!
VALİ ALİ FUAT ATİK'TEN “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI
VALİ ALİ FUAT ATİK'TEN “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI