Sarayköy haftalık hava durumu!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Sarayköy hava durumu güncellendi. Yeni haftada Sarayköy yağışlı havanın etkisi altında olacak.

Sarayköy haftalık hava durumu!

İşte Sarayköy hava durumu 

14 Haziran Pazatesi: Yağmurlu hava etkili olacak. Gün içerisinde sıcaklıklar 25 derece olacak ve gece saatlerinde ise 13 dereceye kadar düşecek.
15 Haziran Perşembe: Yağmurlu hava etkili olacak. Gün içerisinde sıcaklıklar 26 derece olacak ve gece saatlerinde ise 13 dereceye kadar düşecek.
16 Haziran Çarşamba: Parçalı bulutu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 26 derece olacak ve gece saatlerinde ise 14 dereceye kadar düşecek.
17 Haziran Perşembe: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 31 derece olacak ve gece saatlerinde ise 15 dereceye kadar düşecek.
18 Haziran Cuma: Parçalı bulutlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 32 derece olacak ve gece saatlerinde ise 17 dereceye kadar düşecek.
19 Haziran Cumartesi: Yağmurlu hava etkili olacak: Gün içerisinde sıcaklıklar 32 derece olacak ve gece saatlerinde ise 17 dereceye kadar düşecek.
20 Haziran Pazar: Yağmurlu hava etkili olacak. Gün içerisinde sıcaklıklar 31 derece olacak ve gece saatlerinde ise 17 dereceye kadar düşecek.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüzme Havuzlarından Kaynaklanan Enfeksiyonlara Dikkat!
Yüzme Havuzlarından Kaynaklanan Enfeksiyonlara Dikkat!
VALİ ALİ FUAT ATİK'TEN “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI
VALİ ALİ FUAT ATİK'TEN “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI