Türkiye okullar arası zeka oyunları şampiyonu Denizli'den

Merkezefendi Hayırseverler Ortaokulu Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası 8.sınıf katagorisinde Türkiye Şampiyonu olarak olarak büyük bir başarıya imza attı.

Türkiye okullar arası zeka oyunları şampiyonu Denizli'den

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici şampiyon takımın öğretmeni, öğrencilerini, okul müdürünü ve öğrencilerin ailelerini makamında kabul etti

Ankara'da yapılması planlanan ödül töreni salgın tedbirleri kapsamında gerçekleştirilmedi. Şampiyonların derece belgeleri, kupa ve madalyaları Türkiye Zeka Vakfı tarafından ilimize gönderildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici makamında şampiyonlara madalyalarını ve kupayı verdi. Müdür Ekici konuşmasında “Başarı tesadüfi bir olay değildir. Her başarının altında sıkı bir çalışma ve emek vardır. Bugün Hayırseverler Ortaokulumuzun Zeka Oyunları takımının başarısı da 3 yıllık bir emeğin ürünü olarak ortaya çıktı. Birlik ve beraberlik içerisinde takım ruhu ile çalıştığımız sürece daha da büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Başarı için akademik çalışmaların yanı sıra aynı zamanda da sosyalleşme adına bize keyif veren hobilerimiz veya bir takım yeteneklerimizi ortaya çıkaracak çalışmalara yönlenmeliyiz. Türkiye Şampiyonu olan öğrencilerimizin hayatları boyunca zeka oyunlarına olan ilgilerinin başarılarına çok büyük katkısı olacaktır.

Hayırseverler Ortaokulu Zeka Oyunları takımımız; İl-BöIge ve Türkiye Finalleri şeklinde yapılan zorlu maratonda birinciliği elden bırakmayarak Türkiye Şampiyonu oldu. Denizli ilinin adını en başa yazdıran; Öğretmenimiz Melis Bekcan, öğrencilerimiz Alper Bacanlı, Zeynep Deren Gazioğlu ve Bengisu Erten ile Okul Müdürümüz Osman Kovan’ı kutluyorum” dedi.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüzme Havuzlarından Kaynaklanan Enfeksiyonlara Dikkat!
Yüzme Havuzlarından Kaynaklanan Enfeksiyonlara Dikkat!
VALİ ALİ FUAT ATİK'TEN “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI
VALİ ALİ FUAT ATİK'TEN “24 TEMMUZ BASIN BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI