Sarayköy'de muhtarlık seçimlerine sayılı günler kaldı!

Sarayköy'de Ahmet ve Bala Mahallesi'nde muhtarlık seçimleri 6 Haziran'da yeniden yapılacak. Ahmetli Mahallesi muhtarının görevden alınması ve Bala Mahallesi muhtarının ise yaşlılığa bağlı sebeplerden ötürü görevi bırakması muhtarlık seçimlerinin yapılmasına neden oldu. Seçimlere sayılı günler kalırken seçimi hangi isimlerin kazanacağı merak konusu oldu.

Sarayköy'de muhtarlık seçimlerine sayılı günler kaldı!

2019 tarihinde yapılan seçimlerde birçok muhtar adayı Sarayköy'de muhtarlık için yarıştı. Seçimi kazanan adaylardan Ahmetli Mahallesi muhtarının, muhtarlığının düşmesi üzerine ve Bala Mahallesi Muhtarının yaşlılıktan dolayı muhtarlık görevini bırakması nedeniyle YSK tarafından seçim yenileme kararı alındı. Yaklaşık 3 önce alınan karar sonrasında birçok vatandaş muhtarlık adaylıklarını açıkladı.
6 Haziran'a sayılı günler kala muhtar adayları seçim çalışmalarına hız verdi.
Kapı kapı dolaşan muhtar adayları vatandaşlardan kendilerine oy vermesi için vatandaşlara vaatlerini aktarırken muhtarlık yarışını kimin kazanacağı ise merak konusu oldu. 
Askıda bulunan seçmen kağıtları için son 2 günün kaldığı vatandaşlar tarafından kağıtların alınması gerektiği muhtarlık görevini vekaleten yürüten azalar tarafından vatandaşlara aktarılıyor.

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!