Başkan Özbaş'tan 19 Mayıs Mesajı!

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Özbaş'tan 19 Mayıs Mesajı!

Başkan Özbaş, mesajında şu sözlere yer verdi:

“Kurtuluş Zaferine atılan en önemli adımlardan birisi olan; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlatmak üzere Samsun’a çıkışının 102. yıl dönümünü büyük bir heyecanla kutluyoruz.

Büyük Önder Atatürk, Samsun’a ayak bastığı 19 Mayıs 1919 günü bağımsızlık meşalesini yakmış, esarete boyun eğmeyeceğini bütün dünyaya ispatlamıştır.

Ülkemiz ve tarihimiz açısından büyük önem taşıyan 19 Mayıs, bugünümüzün ve yarınlarımızın teminatı sevgili gençlerimize armağan edilmiştir. Bir iftihar vesilesi olan gençlerimiz geçmişte cephelerde canlarını siper ederek ülkemizi, milletimizi kurtardığı gibi bugün de aynı cesaret ruhuyla ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkaracaklarına inancımız tamdır.

Gençlerine önem veren toplumlar daima ileriye gitmiş ve kalkınmıştır. Gençlerimizi kendine güvenen, donanımlı, bilgili, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, demokrasiye inanan, çalışkan ve üretken insanlar olarak yetiştirmek en önemli görevimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle; bizlere bu cennet vatanı bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bütün kahramanlarımızı rahmet, saygı ve şükranla anıyorum. Siz sevgili gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.”

denizli güncel haber saraykoy haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Denizlili şair evinde asılı halde bulundu!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!
Büyükşehir yüzme yarışlarına ev sahipliği yaptı!